У новому маркетинговому році «Нібулон» перевіз рекордну кількість вантажів

7 октября, 2019

За перший квартал 2019/20 МР флот компанії «Нібулон» перевіз рекордну кількість вантажів, порівняно з аналогічними періодами інших років, – більше 971 тис. тонн, повідомляє прес-служба компанії.

Компанія «Нібулон», окрім зернових культур, активно займається перевезенням й інших видів вантажів, зокрема славнозвісних кавунів, будівельних матеріалів (пісок, палі, залізобетонні плити), різних видів добрив тощо, й надалі збирається розширювати номенклатуру вантажів, які транспортуватимуться внутрішніми водними шляхами України.

За перші три місяці поточного маркетингового року флоту компанії вдалося перевантажити рекордну кількість сільгосппродукції на експорт – більше 770 тис. тонн, що на 4% більше від показника 2018/19 МР.

Окрім того, встановлено максимальний результат із перевантаження флотом збіжжя на експорт за підсумками місяця. У серпні судноплавна компанія вперше за весь час свого існування перевантажила більше 325 тис. тонн.

Нагадаємо, у вересні цього року «Нібулон» ввів в експлуатацію потужний 140-метровий плавкран NIBULON MAХ, який дозволить підвищити річні обсяги перевалки вантажів флотом на 2-3 млн тонн та збільшити обсяги перевалки вантажів безпосередньо флотом компанії до 5-6 млн тонн на рік. А у липні компанія запустила на Запоріжжі новий зерновий термінал,який дозволить приймати 300 тис. тонн зерна на рік.

Новости по теме

| | |