Разумков прокоментував, чи вплине ринок землі на переробку сільськогосподарської сировини

5 октября, 2019

Розвиток переробки сільгоспсировини пов’язано із загальною ситуацією і змінами в економіці, а ринок землі є одним з кроків для створення умов для «білого» ринку. Про це в ході брифінгу повідомив спікер ВР Дмитро Разумков, відповідаючи на запитання кореспондента ГолосUA.

«Питання про переробку продукції є комплексним. Це відноситься не тільки до ринку землі. Потрібно створювати умови для білого ринку (і ринок землі є одним з кроків), створювати умови, які забезпечать інтерес інвестора. Маю на увазі навіть не виробництво, а переробку. Оскільки інвестор не йде в нашу державу, і ми про це знаємо », — заявив спікер ВР.

За словами Дмитра Разумкова, тут дуже багато причин.

– Починаючи від податкового законодавства, корупційної складової, з відсутності захищеності доступу до правосуддя, відсутність завершеної судової реформи і багато інших питань, які сьогодні є негативними запобіжниками, які не дають можливості для іноземного інвестора прийти в Україну. Тому це навіть не пов’язано з ринком землі, а із загальною ситуацією і змінами в економіці, які сьогодні все очікують , — зазначив він.

Нагадаємо, що ВРУ зареєструвала 3 законопроекти по ринку землі.

Новости по теме

| | | |