ОПЗ здійснив поставку аміаку та карбаміду на зовнішній та внутрішній ринки

4 октября, 2019

Одеський припортовий завод відновив повноцінну роботу після 16 місяців простою. Протягом двох місяців роботи в рамках договору з компанією «Агрогазтрейдинг» підприємство поставило на зовнішній та внутрішній ринки 9,4 тис. тонн аміаку і 88,7 тис. тонн карбаміду. Про це повідомляє прес-служба «Агрогазтрейдингу».

Повідомляється, що станом на 2 жовтня ОПЗ виробив 13,1 тис. тонн аміаку і 122,5 тис. тонн карбаміду. Для виробництва продукції за давальницькою схемою АГТ поставило 102,3 млн. м³ природного газу. В результаті, повернення продукції ОПЗ на міжнародні ринки відновлює довіру до підприємства, що сприятливо впливає на розвиток інвестиційного потенціалу країни й загальноекономічної кон’юнктури ринку.

Поставки відбуваються на вітчизняний ринок, а також на ринки Греції, Туреччини, Марокко, Сенегалу, Індії та Кот-д’Івуару.

– Запуск заводу позитивно позначається на економічній ситуації України, підвищуючи репутаційні та матеріальні позиції країни. Нам вдалося довести, що прозорі правила ведення бізнесу, а також зважені стратегічні рішення дозволяють ефективно працювати великим підприємствам навіть в складних ситуаціях. Продукція ОПЗ відвантажена до 6 країн, а співробітники, які були вимушені шукати роботу через простій підприємства, повертаються на завод. Співпраця показала відмінні результати , – зазначив партнер АГТ Володимир Колот.

Нагадаємо, що Одеський припортовий завод відновив виробництво добрив після річної паузи.

Новости по теме

| | | | |