Міністр інфраструктури розкритикував прохання миколаївських депутатів передати порт «Ольвія» в концесію місту

3 октября, 2019

Міністр інфраструктури Владислав Криклій вважає, що прохання миколаївської влади віддати порт «Ольвія» в концесію місту була недоречною. Про це він розповів під час свого візиту до Миколаєва у середу, 2 жовтня, повідомляє видання «Мой город».

«Неправильне якесь прохання, якщо чесно, тому що це є власністю держави: всі акваторії, причальні стіни – це все частина стратегічної інфраструктури. При передачі в концесію порту «Ольвія», частина грошей з’являться, в тому числі, і в бюджеті міста – там є  паї 5-ти відсоткові, інвестрпрограмма щодо інвестування в інфраструктуру, яка також пов’язана з містом, я вже не кажу за людей, які будуть там працевлаштовані», – вважає він.

Міністр також додав, що процес передачі порту «Ольвія» в концесію вже почався, і цей процес принесе як державі, так і місту вигоду.

«Цей процес дасть додаткових грошей, при цьому зніме з нас тягар неефективних управлінців. Скрізь, де держава не може бути хорошим управлінцем, вона повинно максимально залучати до цих процесів бізнес», – сказав Криклій.

Він також повторив свою думку про те, що залучення бізнесу – хороший вихід з багатьох важких ситуацій в країні, адже, на думку Криклія, бізнес не зацікавлений в просуванні будь-яких незаконних схем, а єдине, що його хвилює – доходи.

Нагадаємо, депутати Миколаївської міської ради звернулися до Президента України та Кабінету міністрів з проханням підтримати передачу цілісного майнового комплексу ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» територіальній громаді міста Миколаєва. Відповідне звернення було прийнято на сесії міської ради 9 вересня. Також особисто мер Миколаєва Олександр Сенкевич писав лист президентові Зеленському з проханням передати порт «Ольвія» в концесію місту без конкурсу. У свою чергу, Зеленський закликав керівництво країни провести конкурси з передачі портів «Ольвія» і «Херсон» в концесію до початку наступного року.

Новости по теме

| | | |