В Одесі запрацювала перша незалежна лабораторія для дослідження насіння соняшника

3 октября, 2019

З 1 жовтня в Одесі розпочала роботу незалежна лабораторія на базі Науково-виробничого об’єднання «УКРБІОПРЕПАРАТ». Про це повідомляє SuperAgronom.

Тут пропонуватимуть визначення вмісту олеїнової та лінолевої кислот у насіння соняшника за методом ядерно-магнітного резонансу.

Одночасно в лабораторії визначатиметься також вологість, олійність та кислотність насіння. Дослідження проводиться на високоточному ядерно-магнітному аналізаторі виробництва США.

«Метод дозволяє отримати протягом 5 хвилин фактичні значення концентрації олеїнової та лінолевої кислот у пробі без руйнування зразка. Найближчий аналогічний аналізатор проводить дослідження протягом мінімум 60 хвилин та не дає змоги отримувати високоточний результат. Ця послуга буде актуальна для трейдерів, лабораторій контролю матеріалу в портах, наукових установ, елеваторів, насінницьких господарств, тощо. Результат дослідження надається на пошту замовника протягом 30 хвилин після отримання зразка», – розповів Олександр Федосєєв, представник НВО «УКРБІОПРЕПАРАТ».

Новости по теме

| | | |