«КультФермерства»: аграрна прем’єра на найбільшій сцені країни

1 октября, 2019

У понеділок, 30 вересня, у Великій Залі Харківського Національного академічного театру опери та балету ім. М.Лисенка відбулась презентація проекту «КультФермерства». Про е повідомляє прес-служба Агропорт.

– Сьогодні відбувається історична подія – злука аграрної галузі – в лиці Агропорту та балетної трупи Схід Opera, – відзначив головний режисер Схід Opera Армен Калоян.

#КультФермерства– спільний культурно-фермерський проект, що народився на стику культур та сезонів – старту 144 театрального сезону ХНАТОБ/СХІД OPERA та завершення 6-го аграрного сезону Агропорт 2019

– Шість років поспільАгропорт всіляко сприяв тому, аби стерти грань між мистецьким та аграрними заходами та об’єднати їх, адже agriculture – це і є культура ведення сільського господарства, – зауважив генеральний менеджер Agroport Ukraine, Дмитро Титаренко.

– І нам це успішно вдавалося завдяки тим ініціативам та заходам, які ми перші впроваджували з партнерами з різних галузей – це і органічні рекорди, і покази фільмів під час аграрних подій, і вишукані вечори з відзнаками, і фейшен-покази та багато іншого.

У фойє театру під акомпанемент скрипалів та віолончелістів гостей зустрічала фотовиставка «Органічні рекорди України». Друга частина – це презентація анімаційних малюнків «Органік Це…» – пародія на всім відому історію «LoveIs…». А об’єднала все фотоекспозиція за участю трупи Національного балету на сімейній молочній фермі «Благодатне».

Експозиція триватиме до 20 жовтня та стане частиною ще однієї культурної події – Agroport Awards, нагородження найкращих аграрних підприємств, що відбудеться 10 жовтня в перший день роботи форуму-виставки Agroport East Kharkiv 2019.

Однак, найцікавіше, як завжди відбулося безпосередньо у Великій залі театру. На найбільшій сцені країни воєдино злилися два світи – два важливих для України культурні пласти AgriCulture та «Високе мистецтво» –і возз’єдналися вони шляхом кінематографу та дивовижної театральної постановки від балетної групи Схід Opera.

– Я вдячний усім учасникам проекту за те, що завдяки їм ми з вами маємо можливість відчути поєднання культури. Культури яка є та має бути в кожній галузі – як культура виробництва так і споживання, – наголосив генеральний директор ХНАТОБ Олег Орищенко.

Нагадаємо, фермери Сходу зберуться на AGROPORT 2019 у Харкові.

Новости по теме

| | | |