Україна може конкурувати з Китаєм в експорті солодкої паприки для барвників

30 сентября, 2019

Компанія «Натур Світ» (м. Суми) за замовленням компанії з Індії запускає виробництво технічної паприки для виробництва природного барвника. Про це повідомив Ігор Андрієнко, представник компанії «Натур Світ» під час конференції «Переробка плодоовочевої та ягідної продукції. Сучасні тренди», організована UHBDP та фондом Laska, передає Аgravery.com.

«В 2018 році загальний обсяг паприки з експерементальних майданчиків склав 300 кг. Всю вироблену продукцію було відправленно в Індію. Наші партнери отримали з неї пігмент і сказали, що якість їх влаштовує. Тобто зараз в нас є реальна можливість стати конкурентом Китаю на цьому ринку», — сказав він.

За його словами, цього року компанія засадила близько 10 гектар солодкою паприкою та отримати більше 20 тонн продукту.

Нагадаємо, в сезоні 2019 у південному регіоні почався пілотний проект з вирощування паприки. Мета – визначення впливу кліматичних умов на стан дорослої рослини, можливість досягнення кольору пігменту, який відповідає стандартам виробництва фарбника.

Так, виробники з Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей взяли участь у пілотному проекті: посадили паприку на невеличких ділянках в якості експерименту. Серед піонерів – представники групи виробників с. Дорошівка Вознесенського району, які 26 липня 2019 відвідали колег з Вітовського району для обміну досвідом. Під час зустрічі обговорювали питання щодо технології вирощування паприки: строки посадки, живлення, зрошування, схеми обробки. Також аналізували економічний ефект.

Новости по теме

| |