«Укрзалізниця» запустила три контейнерних поїзда для перевезення зерна

26 сентября, 2019

«Укрзалізниця» запустила три нових графікових контейнерних поїзда для перевезення зернових вантажів — вони курсують зі станції Чорноморськ-Порт до Баліна, Гнівані та Старокостянтинова. Про це повідомляє ЦТС.

За словами голови правління УЗ Євгена Кравцова, на сьогоднішній день УЗ запустила вже 27 контейнерних поїздів, 22 з яких курсують регулярно.

«Наразі Укрзалізниця експлуатує близько 150 зернових контейнерів, використовуваних для перевезення зернових вантажів від елеваторів до морських портів. Конструкція цих контейнерів дозволяє вивантажувати зерно відразу на судно, значно прискорює процес перевезення, і, отже, зменшує його вартість», — сказав він.

За даними Кравцова, всього з початку 2019 перевезено 248,28 тис. Контейнерів в двадцятифутовому еквіваленті (TFU), що на 10% більше аналогічного показника минулого року.

«З початку року ми запустили 10 нових контейнерних поїздів, 4 з яких — міжнародні. Зараз 1,7% від загальних обсягів вантажів — перевозиться в контейнерах. Такий сервіс дозволяє більш ніж в 3 рази скоротити оборот рухомого складу і, як наслідок, сприяє зниженню кінцевої вартості», —  сказав Кравцов.

Нагадаємо, з кінця вересня перевезення зерна залізницею буде проходити за новим графіком. Також повідомлялось, що «Укрзалізниця» почне виводити з експлуатації старі зерновози.

Новости по теме

| | | |