В Миколаївському морпорту корейці відкрили зерновий термінал

25 сентября, 2019

У Миколаївському морському торговому порту відбулося офіційне відкриття перевантажувального зернового терміналу корейської компанії Posco International та української Orexim Group.

Потужність одноразового зберігання нового об’єкта, який було збудовано на базі Миколаївського комбінаті хлібопродуктів, становить понад 140 тис. тонн.

Нагадаємо, що з лютого 2019 року Posco International стала власником 75% частки зернового терміналу в Миколаївському порту, що належить групі Orexim.

З новим терміналом Posco планує збільшити експорт зерна з України до 3 млн тонн на рік. Також у планах створити власний парк залізничних вагонів.

Posco International – це провідний гравець Південної Кореї в сфері торгівлі зерном, вугіллям, сировинними ресурсами, металопродукцією, хімічним сировиною і добривами. Posco стала першою національною компанією, що має в управлінні зерновий термінал за кордоном.

В Україні Posco International почала свою діяльність на початку 2019 року, коли з Orexim Group було підписано угоду про спільний розвиток та управлінні зерновим терміналом на базі Миколаївського комбінату хлібопродуктів.

Новости по теме

| | | |