У держбюджет на 2020 рік на підтримку агросектору заклали 78 млн грн

20 сентября, 2019

У проекті Держбюджету-2020 на підтримку агропромислового комплексу було закладено менше коштів — лише 78 млн грн, — оскільки в попередні роки закладені кошти не використовувались в повному обсязі. Про це заявила міністр фінансів Оксана Маркарова під час представлення проекту Держбюджету на 2020 р. Про це повідомляє УНН.

«Ті кошти, які виділялись на підтримку АПК у попередні два роки, — я закликаю подивитись, як вони використовувались, і кожен раз в кінці року половина цих коштів поверталась у бюджет або перерозподілялась на інші програми. Для чого використовувати ці кошти на програми, які не використовують їх протягом року?» – зазначила Маркарова.

За її словами, у попередні роки виділяли також кошти на наведення ладу, зокрема у Держгеокадастрі, втім цього зроблено не було. У наступному році уряд планує навести лад у цій сфері.

При цьому вона додала, що 4,4 млрд грн в проекті бюджету на 2020 р. закладено на підтримку фермерів для того, щоб вони могли купувати землю за кредитні кошти. Так, ці гроші підуть на безпосередні дотації на ставки банківського кредиту, а також на створення фонду для гарантування кредитів для аграріїв.

Новости по теме

| | |