У вересні «Нібулон» планує спуск двох суден

6 сентября, 2017

Одночасно з модернізацією виробничих потужностей суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», що значно підвищить ефективність його роботи та обсяги виробництва, компанія успішно реалізовує суднобудівну програму.

Так, нібулонівські  суднобудівники завершують будівництво останнього (восьмого) із серії несамохідного судна проекту В2000 та самохідного надпотужного днопоглиблювального судна проекту СДС-15, аналога якому немає в Україні, а також приступили до будівництва несамохідних суден проекту В5000 і несамохідного перевантажувача зерна проекту П-38.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті заводу.

Спуск на воду судна запланований на 8 вересня, а введення в експлуатацію – до кінця місяця.

Завдяки модернізації заводу та співпраці з Європейським інвестиційним банком компанія «Нібулон» матиме можливість будувати до 15 одиниць вантажного флоту в рік та збільшити у найближчі роки флот до 100 одиниць.

«Реалізовуючи інвестиційну програму, наша компанія не лише відроджує Дніпро та інші річки як транспортні артерії України, але й мінімізує рух вантажного транспорту з зерном в обласні центри: Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Київ, а наступного року — і в місто Дніпро», — йдеться у повідомлені.

Тільки за цей рік судноплавна компанія транспортувала Дніпром та Південним Бугом близько 820 тис. т сільськогосподарської продукції, на перевезення чого знадобилося більше ніж 34 тис. вантажівок. Окрім того, річковий транспорт дозволяє не тільки оптимізувати логістику, але й істотно знизити собівартість вантажоперевезень.

Новости по теме

| | |