На аграрному форумі проблему рейдерства визнали актуальною для всіх регіонів України

6 сентября, 2017

Проблема аграрного рейдерства актуальна для понад половини представників аграрного бізнесу у всіх регіонах України. Про це йшлось під час проведення опитування на форумі «Виклики осені: рейдерство, дотації і блокування податкових накладних», який проходить 6 вересня на Київщині.

Учасники форуму визначили ТОП-3 причини аграрного рейдерства, серед яких: незаконне оформлення нових договорів оренди на земельні ділянки, що вже орендуються; збір (захоплення) вирощеного підприємством урожаю рейдерами; незаконне переоформлення (захоплення) рейдерами корпоративних прав на підприємство.

Понад 70% опитаних на форумі проголосували за те, що аграрне рейдерство є актуальним для всієї України та їхнього регіону. Актуальним для України в цілому, але не в їхньому регіоні аграрне рейдерство є для 5,5% опитаних.

Аграрії звинувачують у цій проблемі недосконалу нормативно-правову базу. Так вважає 42,7% опитаних. Понад 27% вважає, що правоохоронні органи не протидіють/сприяють рейдерам, а суди не розглядають/затягують такі справи.

Менше 5% опитаних схиляються до думки, що у рейдерстві винні самі господарства (необережні з документацією тощо). Близько 2%  покладають провину на місцеву владу.

За матеріалами: Kurkul.com

Новости по теме

| | |