На Херсонщині люди втратили землі для випасу корів ВІДЕО

16 сентября, 2019

В Херсонській області жителі села Богданівка не мають де випасати худобу, тому що місцевий фермер Ігор Кіндрат викупив пасовища довкола села, пише bz.ks.ua.

Ігор Кіндрат не лише викупив пасовища, а й завів вівцеферму. Місцеві жителі скаржаться на сильний сморід, адже фермер переганяє стадо баранів через все село. Аби боротися з фермером селяни навіть перекривали дорогу. Після цього фермер побував загін та перегнав туди баранів.

Проте, проблема з пасовищем не вирішилася. Людям досі доводиться гнати корів трасою за село, і там випасати худобу.

«Люди зараз ганяють за 500-600 метрів від села до ферми по трасі своїх корів. Хоча пасовище у той час було забрано. Ця земля перейшла у власність, так є вже договір купівлі-продажу, бо цю землю виділили для АТОвців через Херсон. Це таку інформацію нам надав сам власник цієї землі. Люди звертались до сільського голови. Але нажаль, він не міг сказати нічого і зробити з Кіндратом Ігорем. І питання це так і не вирішилося», – розповіла депутат Костогризівської сільської ради Любочук Антоніна.

Люди зверталися по допомогу до сільського голови, але він нічого не зробив. Наразі, за словами місцевих депутатів, вільної землі для пасовища немає.

Причину відсутності реакції на всіх іх скарги називають одну – повне кришування РДА дій фермера.

Новости по теме

| |