Миколаївські депутати просять Президента передати порт «Ольвія» у властість міста

13 сентября, 2019

Депутати Миколаївської міської ради звертаються до Президента України та Кабінету міністрів з проханням підтримати передачу цілісного майнового комплексу ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» територіальній громаді міста Миколаєва. Відповідне звернення прийнято на сесії міської ради 9 вересня.

«Громада Миколаєва наполягає на передачі їй цілісного майнового комплексу порту «Ольвія» у комунальну власність з подальшим управлінням за лендлорд-моделлю, за аналогією з кращими європейськими портами», – йдеться у зверненні.

Там також зазначається, що громада міста спроможна забезпечити ефективне використання і розвиток порту, отримавши від цього додаткове джерело доходів для вирішення місцевих інфраструктурних та соціальних проблем.

Наразі річний обсяг надходжень від «Ольвії» до бюджету міста становить 30 млн грн, а потреби на відновлення міської інфраструктури, задіяної у логістиці порту, сягають 3 млрд грн. У разі передачі порту громаді, міський бюджет отримає близько 4 млрд грн вже за перші 5 років.

Нагадаємо, Президент розпорядився до кінця року передати порти «Ольвія» і «Херсон» в концесію.

Новости по теме

| | | |