У Миколаєві знову заговорили про будівництво в місті відстійника для фур АМПУ

13 сентября, 2019

Керівник ДП «Адміністрація морських портів України» Райвіс Вецкаганс обговорив з мером Миколаєва Олександром Сєнкевичем питання будівництва в місті відстійника для фур. Про це повідомляють в прес-службі Миколаївської міської ради.

Відзначимо, що зовсім недавно депутати «транспортної» комісії місцевої міськради погодилися дозволити АМПУ побудувати відстійник для фур в Миколаєві за умови, що ті візьмуть в концесію всі дороги, які ведуть до портів.

Морська галузь в Миколаєві динамічно розвивається. Відзначається, що морська галузь в Миколаєві активно розвивається. Через це часто все частіше виникають проблеми, пов’язані з курсуванням вулицями міста і хаотичним паркуванням великовантажного транспорту, що прямує в напрямку портів. Через це страждає не тільки інфраструктура Миколаєва. Така ситуація викликає численні нарікання мешканців міста.

Райвіс Вецкаганс

Вецкаганс в черговий раз запропонував миколаївській владі варіант вирішення проблеми шляхом будівництво сучасного терміналу накопичення великовантажного транспорту. За його словами, об’єкт має бути обладнаний, крім іншого, системою диспетчерського контролю. Передбачається, що проект буде впроваджено коштом інвесторів.

Також Сєнкевич та Вецкаганс обговорили декілька локацій потенційного розміщення такого терміналу. Вони погодилися спочатку сформувати групу експертів, яка має повинна детальними розрахунками та обґрунтуванням проекту.

Олександром Сєнкевич

Як відомо, ще в 2017 році Миколаївська міська рада виділила 35 гектарів АМПУ під відстійник для вантажівок. Втім, тоді деякі депутати назвали таке рішення незаконним. До слова, вже тоді представники АМПУ заявляли, що хочуть побудувати комплекс автонакопичення, але дороги ремонтувати не можуть.

Крім того, через рік мер Олександр Сенкевич виступив проти будівництва відстійника для фур на Херсонському шосе, 112 – території Промзони-2 в Інгульському районі.

Пізніше комунальне підприємство «Капітальне будівництво міста Миколаєва» оголосило тендер на 16 мільйонів гривні на будівництво першої черги кладовища за тією адресою, де повинен був будуватися відстійник для фур.

Новости по теме

| | | | | |