Мінінфраструктури хоче повернути контроль над Укрзалізницею

12 сентября, 2019

Міністерство інфраструктури планує повернути собі контроль над «Укрзалізницею». Цю ідею вже озвучили перед прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком, який раніше заявив про намір розділити компанію на три частини та продати приватним інвесторам. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише «Інтерфакс-Україна».

Криклій зазначив, що вже ініціював це питання перед прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком. За його словами, наразі готуються необхідні зміни у відповідне положення про УЗ, тому передача може відбутися «найближчим часом».

«Якщо за транспортні стратегію й інфраструктуру відповідає Міністерство інфраструктури, то логічно, що залізниця як невід’ємна частина всього цього живого організму повинна повернутися назад (у підпорядкування Мінінфраструктури, — ред.)», — підсумував Криклій.

Як повідомлялося раніше, прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що Кабмін планує розділити «Укрзалізницю» на три частини та продати приватним інвесторам. Він впевнений, що УЗ потрібно розділити на три компанії і лише одну з них залишити в державній власності. Компанію планують розділити на три оператори – інфраструктурного, вантажного і пасажирського плюс виробничий блок. УЗ, тим часом, почала готуватися до цього і заявила, що до кінця 2019 року підготують план реструктуризації «Укрзалізниці».

Читайте  також: За крок від колапсу: ситуація з вантажними перевезеннями постійно погіршується.

Новости по теме

| | | | |