Милованову призначили ще двох заступників

12 сентября, 2019

11 вересня, Кабінет Міністрів України призначив двох заступників Тимофія Милованова – Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

На посаду заступників Міністра  розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України були призначені Світлана Панаіотіді та Дмитро Романович.

Як зазначається, Світлана Панаіотіді на посаді опікуватиметься питаннями впровадження антимонопольних політик та стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки.

Вона юрист за фахом, працювала державною уповноваженою в Антимонопольному комітеті України. Також Світлана Панаіотіді є натхненницею благодійного проекту “Змінюй світ. Даруй своє”.

Дмитро Романович – економіст, експерт в галузі інвестицій, бізнес-клімату, дерегуляції економіки, розвитку малого і середнього бізнесу (МСБ). Працював проектним менеджером реформи “Дерегуляція” в Національній раді реформ. Співпрацював з Офісом реформ Кабінету Міністрів. В 2017-2018 роках був учасником Ukrainian Emerging Leaders Program в університеті Stanford. В 2018-2019 роках на посаді старшого консультанта в Європейському банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Раніше, 6 вересня, Кабінет міністрів України призначив трьох заступників Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Ними стали:

Павло Кухта – Перший заступник Міністра. На посаді опікуватиметься формуванням політики держвласності, публічних закупівель та ринку праці. Павло Кухта економіст, фахівець у галузі фіскальної політики, бюджетного процесу та пенсійної реформи. В 2016-2019 роках працював заступником голови Стратегічної групи радників з підтримки реформ при Кабінеті Міністрів.

Тарас Качка – заступник Міністра – Торговий представник України. За освітою юрист. Керував “Українським медіа центром реформ”. В 2016-2017 роках працював на посаді заступника виконавчого директора міжнародного фонду “Відродження”. З 2018 року — радник зі стратегічних питань фонду “Відродження”.

Тарас Висоцький – заступник Міністра. У новоствореному Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України відповідатиме за аграрну політику. Раніше працював генеральним директором Асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”.

Нагадаємо, голова МЕРТу розповів про перспективи об’єднання з Мінагрополітики.

Новости по теме

|