Нідерландська компанія зацікавлена в закупівлі українських ягід та овочів для їх переробки

6 сентября, 2017

Нідерландська компанія SVZ, робота якої направлена на переробку овочів та фруктів, зацікавлена у приході в Україну, зокрема у закупівлі сировини.

Про це повідомив Ніко де Грут (Nico De Groot), начальник відділу агрономії під час візиту українських фермерів на Томашівський переробний завод, який знаходиться в Польщі, пише Аgravery.

За його словами, їх цікавить закупівля полуниці, малини, вишні та моркви. На даний час вони закуповують в Україні лісові ягоди (чорницю, ожину), дині та кавуни. На даний проміжок часу Україна є основним постачальником кавунів.

«Компанія зараз активно вивчає ринок і в липні вже була поїздка по Україні, де ми дивилися різні території. Через тиждень запланована нова поїздка, направлена на відвідання компаній, які концентруються на малині. Це одна із найбільш цікавих культур для нас. В нас немає завищених вимог до якості ягід, оскільки вони мають йти на переробку. Головне, аби вони не були уражені хворобами чи пліснявою», – повідомив він.

Також SVZ планує створити пункти збору ягід, первинної заморозки та охолодження, щоб було простіше довезти продукцію до заводу.

«На даний час будувати завод в Україні неперспективно, адже цей завод знаходиться дуже близько до кордону. Будівництво нового заводу — це досить великі інвестиції, тому поки плануємо створити пункти збору ягід, первинної заморозки та охолодження», – розповів Ніко.

Новости по теме

| | | | | |