Аграрний напрямок в МЕРТ очолив Тарас Висоцький

9 сентября, 2019

Аграрним напрямком у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства займатиметься Тарас Висоцький. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Обіймаючи посаду заступника міністра по аграрному напрямку планую реалізувати наступні кроки: завершити більш ніж десятирічну земельну реформу, запровадивши ринок земель сільськогосподарського призначення; очистити аграрний сектор від збиткових, неефективних підприємств, передавши їх на приватизацію; побороти корупцію в сфері держаного регулювання та контролю ліквідувавши та/чи діджіталізувавши відповідні процедури; підвищити доходи зайнятих в АПК шляхом лібералізації ринку праці та підвищення кваліфікації працівників; підтримати децентралізацію, розвиток сільських територій та підвищення добробуту сільських жителів шляхом детінізації діяльності в аграрному секторі та підтримці малих виробників», – написав він.

Як свідчать дані декларації Висоцького за 2018 рік, опублікованій у Єдиному держреєстрі декларацій, Висоцький буде призначений заступником міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Раніше Висоцький обіймав посаду першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації. Також він очолював профільну асоціацію Український клуб аграрного бізнесу. Він закінчив факультет аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування.

Новости по теме

|