Укрзалізниця хоче ввести штрафні санкції за прострочення при навантажувальних роботах

6 сентября, 2019

«Укрзалізниця» буде стягувати плату за користування вагонами при розвантажувально-навантажувальних операціях після 6-ої години для однієї операції та після 12 години для здвоєних операцій. Про це повідомляє Elevatorist.com.

У свою чергу глава «Укрзалізниці» Євген Кравцов зазначив, що штрафні санкції у вигляді плати за інфраструктурну складову будуть застосовуватися з 73 години. Раніше планувалося, що така плата буде застосовуватися з 49 години.

«Плата за інфраструктуру не ділиться по годинах, тобто якщо на кілька годин затримати вагон, то заплатити потрібно повну вартість. Як приклад в УЗ взяли піввагон: якщо здійснити вантажні операції за 6 годин – плата 0 грн, 7 годин – 258,4 грн, 12 – 443 грн, 15 – 553,8 грн, 24 – 886 грн. За дві доби – 1 772 грн. Починаючи з першої години третьої доби – 5315 грн (тобто за два дні користування вагоном – по 886 грн, плюс інфраструктурна складова 3543 грн)», – пояснювали в УЗ раніше деталі нарахування плати за користування вагонами, коли штрафи планували застосовувати з 49 години розвантажувально-навантажувальних робіт.

За словами Євгена Кравцова, таким чином УЗ хоче дисциплінувати вантажовідправників. Оскільки, на його думку, багато підприємств недостатньо інвестують в розвиток внутрішньої логістики, через що знижується оборот вагонів.

Новости по теме

| | | | |