Виноробне господарство Трубецкого випустило своє перше ігристе вино

4 сентября, 2019

Виноробне господарство князя П. М. Трубецького в Херсонській області випустило перші 2000 пляшок власного ігристого вина Blanc de Blancs. Вино виготовлено класичним методом шампанізації з 100% сорту винограду «шардоне», повідомляє Светлана Лобус у Facebook.

Головний виконавчий директор винарні Світлана Лобус повідомила, що перше ігристе вино Трубецького виготовлено з урожаю 2016 року. У вільний продаж потрапило лише 1300 пляшок тиражу. Купити ігристе вино можна тільки в інтернет-магазині або на винарні.

«Все як і було анонсовано: класичний метод шампанізації, блан де блан, 100% шардоне, всього 2000 бут., Але у відкритому продажі 1300», – пише Лобус.

Вона також повідомила, що на виноградниках господарства вже закінчили збір врожай «шардоне» 2019 року.

Довідка. Блан-де-блан (від. фр. blanc de blancs біле із білих) — стиль ігристих вин, які виготовляють у Шампані та світі з білих сортів винограду. Творцем стилю blanc de blancs називають власника Дому шампанських вин Salon Ежена-Еме Салон. Він вирішив створити ігристе вино кращого року, з кращого врожаю білого сорту винограду. Головні ознаки стилю блан-де-блан — витонченість та елегантність ігристого вина.

Новости по теме

| | | | |