Ізраїль зацікавився розвитком бізнесу на півдні України

3 сентября, 2019

Ізраїльський бізнес придивляється до 5 українських областей. Про це йдеться в матеріалі AgroPolit.com

Ізраїль має розвинуте тваринництво, особливо молочне скотарство. Крім того, там розвинуто низку інноваційних агротехнології (наприклад, вирощування овочів у теплицях без води на гідропоніці та інше), які можна спокійно адаптувати та перенести до певних областей України зі схожим кліматом або дуже близьким до ізраїльського. Для цього підходять землі центральної Україні.

«Була інформація, що ізраїльський бізнес цікавить центрально-південна Україна: такі області, як Миколаївська, Одеська, Херсонська, Черкаська та Полтавська», – йдеться у повідомленні.

Дані області цікаві для ізраїльського бізнесу оскільки окрім сприятливого для перенесення технологій клімату, у частині озвучених регіонів дуже привабливе стратегічне розміщення для експорту, морські порти, перевалка вантажів тощо. Крім того, ціна таких земель, особливо на півдні України, в умовах зростання посушливого клімату, не розвиненості системи зрошення на півдні та фактор війни – все це формує цікаві очікування щодо ціни на 1 га.

По-друге, в Україні й, зокрема, в одній із областей, є значні запаси води, що теж цікаво з точки зору будівництва у перспективі заводу з виробництва питних вод.

Нагадаємо, Зеленський планує подати законопроект про зняття земельного мораторію до 1 жовтня.

Новости по теме

| | | | |