На сайті президента зареєстровано петицію проти антибіотиків в твариництві

2 сентября, 2019

Володимир-Волинська птахофабрика зареєструвала на сайті Адміністрації Президента України петицію стосовно заборони використання антибіотиків у сількому господарстві. Про це пише Буг.

Ініціатором петиції виступив Олексій Коваленко – керуючий акціонер Епікур – бренду курятини, вирощеної без антибіотиків і стимуляції росту на потужностях Володимир-Волинської птахофабрики.

В тексті поданої петиції йдеться про те, що використання антибіотиків у птахівництві, тваринництві, рибництві, рослинництві й молочній промисловості призводить до того, що людина стає резистентною до них. Тобто під час захворювань та лікуванні антибіотиками останні можуть не давати лікувального ефекту.

Ознайомитися з повним текстом петиції можна тут.

Представники володимирського підприємства у дописах в соціальних мережах наголосили, що такий крок для них є наслідком довготривалої роботи із представниками різних міністерств, відомств. Додали, що відмова від антибіотиків – загальносвітова тенденція, яка щороку набуває більшого розмаху.

Згідно з прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я, до 2050 року щорічна смертність через антибіотикорезистентність в Азіатському регіоні становитиме – 4 730 000 чоловік, Африці – 4 150 000 чоловік, Європі – 390 000 чоловік, Південній Америці – 392 000 осіб, Північній Америці – 312 000 чоловік.

Новости по теме

| |