В порту Херсон завершено експлуатаційне днопоглиблення

28 августа, 2019

Адміністрація морських портів України завершила експлуатаційнеднопоглиблення у порту Херсон. Загальний обсяг робіт склав понад 400 тис. м³. Це вже четвертий порт, у якому з початку року АМПУ провело роботи з відновлення паспортних глибин.

«Відновлення паспортних глибин у морських портах – цеодна з головних функцій АМПУ, відповідно до Закону «Про морські порти». Цього року ми вже провели днопоглиблення у портах Одеса, Чорноморськ, Ізмаїл та відтепер ще й у Херсоні. Зараз тривають роботи у Миколаєві, а також у двох українських портах на Азові – Маріуполі та Бердянську. Таким чином АМПУ, як ми і планували, у 2019 році проведе експлуатаційне днопоглиблення одразу у 7 портах. Це дозволить приватним та державним стивідорним компаніям працювати більш ефективно та зменшить собівартість транспортування вантажів через морські порти України», – прокоментував завершення проекту у Херсоні керівник ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс.

Відповідно до умов договору підрядник — ТОВ «СМД ІНВЕСТ», якого АМПУ обрало на відкритому тендері у системі електронних закупівельProzorro, відновив паспортні глибини в акваторії морського порту Херсон, операційній частини біля причалів, на ділянках підхідного каналу до порту та на підхідному каналі до кар’єру с.Рибальче.

«Проведення робіт з експлуатаційного днопоглиблення у Херсоні відбувалось із забезпеченням усіх природоохоронних заходів, відповідно до діючих норм та правил», – зазначивначальник Херсонської філії ДП «АМПУ» (Адміністрації Херсонського МП) Володимир Гаращенко.

Новости по теме

| | | | |