Індія планує ввести додатковий податок при імпорті рослинної олії

27 августа, 2019

Індія планує ввести додатковий податок в розмірі 5% при імпорті в країну рослинних олій з метою стимулювання зростання виробництва олійних культур. Про це пише Reuters.

«В даний час Індія вводить 40% податок на імпорт сирої пальмової олії і 50% на рафінованої пальмової олії. Ці податкові ставки офіційно залишаться колишніми, але всі продукти будуть додатково обкладатися запланованої доплатою в 5%», – йдеться у повідомленні.

Останні 20 років споживання рослинних олій в Індії (зокрема пальмової та соєвої) зросла в 3 рази, в той час як обсяг внутрішнього виробництва незначно збільшився.

Згідно Solvent Extractors ‘Association (SEA) імпорт даної продукції в Індію в липні 2019 року виріс на 26% – до 1,41 млн т, що стало найвищим місячним показником, починаючи з травня 2013 року. Усього з початку сезону загальний обсяг закупівель рослинних олій країною збільшився на 4,6% в рік – до 11,3 млн т.

Експерти також очікують, що в 2019/20 МР імпорт рослинної олії в Індію виросте до рекордно високого рівня (+ 7,3% на рік) зважаючи на прогнозоване скорочення виробництва олійних культур в країні.

Новости по теме

| | |