В Одеській області побили голову Асоціації фермерів

23 августа, 2019

У п’ятницю, 23 серпня, вночі жорстоко побили голову Асоціації фермерів Подільського району Одеської області Миколу Якубенка. Про це повідомив активіст у Facebook.

За словами постраждалого, він прокинувся вночі від того, що його хтось душить. Як з’ясувалося, в будинок забралися двоє зловмисників. Попередньо, злочинці шукали гроші, але забрали з собою лише рушницю.

Повідомляється, що сам потерпілий і Асоціація фермерів не вірять у версію з пограбуванням. Вони вважають, що терор проти фермерів Подільського району, числені напади на фермерів і побої фермерів є наслідком і обумовлені діяльністю організованного злочинного угрупування, що діють на теренах Подільського і Окнянського районів. Очевидно, в цій серії злочинів сплановану та спрямовану злочинну діяльність на усунення нас від підприємницкої діяльності та наше фізичне знищення.

Сьогодні вночі по-звірячому побили голову Подільської асоціації аграріїв Миколу Якубенка. Побили у власній хаті. Вчора Микола Якубенко звернувся на відео з різкою критикою з приводу обрання головою Одеської облради Сергія Паращенко, назвавши його головним рейдером Одещини. Якубенко розкритикував протиприродню "змичку" БПП і Опоблоку в Одеській облраді. Отвєточка не забарилася?

Posted by Саша Янгол on 2019 m. rugpjūčio 21 d., trečiadienis

Активісти стверджують, що вчора Микола Якубенко звернувся на відео з різкою критикою з приводу обрання головою Одеської облради Сергія Паращенка, назвавши його головним рейдером Одеської області.

«Мене можна вбити, таких як я, можна вбити, але всіх не переб’єте. Рано чи пізно люди перестануть брати кісточку, яку ви кидаєте. Люди хочуть жити гідно. Все, що сталося, це наслідки моєї діяльності. Все що зі мною зробили — це, швидше за все, новообраний голова облради Сергій Паращенко», — заявив Микола Якубенко.

Новости по теме

|