Миколаївський річковий порт прийняв судно з добривами з Марокко

23 августа, 2019

Миколаївський річковий порт 18 серпня завершив обробку найбільшого судна з добривами в поточному сезоні. Балкер Senata доставив більше 12 тис. тонн вантажу з Марокко. Про це повідомляє прес-служба «Укррічфлот», в структуру якого входить Миколаївський річпорт.

Норма обробки вантажу склала близько 3 тис. тонн на добу.

Також в компанії повідомили, що 22 серпня в порту вивантажувались відразу два судна з імпортними добривами. Це теплоходи Taha і Amir Joi з 5 тис. т і 8,5 тис. т вантажу на борту відповідно.

«Розвантаження теплоходів відбувається в два етапи. Спочатку, з використанням плавкранів, здійснюється розвантаження на рейді порту до необхідного осаду. Потім судно переходить до причалів річкового порту, де проводиться остаточне розвантаження всієї партії. Далі, добрива пакетуються в біг-беги, які розміщуються на причалі. З порту добрива відвантажуються на ж/д, автотранспорт чи каботажний флот «, – пояснили в компанії особливості технологічного процесу.

У компанії заявили, що з початку поточного року Миколаївський річковий порт обробив вже більше 100 тис. тонн імпортних добрив, що є рекордним для порту показником. В даний час на причалах порту розміщено близько 30 тис. тонн добрив.

Новости по теме

| | | |