Україна і Південна Корея мають намір спільно виробляти сільгосптехінку

22 августа, 2019

У серпні поточного року відбулася зустріч заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети з представниками корейських компаній Daedong Industrial Co. Ltd та Hyundai Corporation з метою представлення корейській делегації потенціалу АПК та розвитку співпраці в секторі сільськогосподарського машинобудування. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Завдання Мінагрополітики — забезпечення українських аграріїв якісною сільгосптехнікою. Для цього ми шукаємо можливості для двосторонньої співпраці у сфері машинобудування з міжнародними виробниками. Сьогодні ми вбачаємо потенціал українсько-корейського співробітництва у створенні спільних підприємсств та реалізації проектів», – зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

Надання додаткових ресурсів агровиробникам для розвитку — пріорітет Уряду України та Мінагрополітики. Для технічного переоснащення була запроваджена фінансова підтримка, часткова компенсація вартості с/г техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Також держава здешевила кредити для виробників та запровадила програму здешевлення кредитів для малих фермерів.

«Технологічна потреба в оновленні машинно-тракторного парку становить майже 40 тис. одиниць тракторів та 5 тис. одиниць комбайнів, а також іншої техніки сумою понад $1,5 млрд», – йдеться у повідомленні.

Отже, відомство налаштоване на максимальне сприяння у розширенні співпраці та готові надати в рамках своїх компетенцій допомогу в налагодженні взаємовигідної співпраці.

Новости по теме

| | | | |