Україна почала імпортувати картоплю з Білорусі

20 августа, 2019

На ринку картоплі зберігається зростаючий ціновий тренд. Цьому сприяє обмежена пропозиція даної продукції на ринку. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Так, на даний момент основні продажі картоплі ведуться в межах 8-12 грн/кг (032-0,47 $/кг), що в середньому на 20% дорожче, ніж в кінці минулого робочого тижня. При цьому експерти проекту відзначають, що незважаючи на підвищення цін в даному сегменті, попит на картоплю на українському ринку залишається досить високим.

Слід також зазначити, що ситуація, яка склалася сприяла початку поставок картоплі з Білорусі. Імпортна продукція на даний момент надходить у продаж від 8 грн/кг, однак її якість не завжди влаштовує українських покупців.

Варто зазначити, що вже сьогодні ціни на картоплю в Україні в середньому в 2,5 рази вище, ніж в середині серпня 2018 року. Тоді відвантаження даної продукції велися не дорожче 5 грн/кг. При цьому, з огляду на активні темпи збуту картоплі, багато українських фермерів заявляють про свій намір вже наступного тижня зробити чергові спроби підвищити ціни в даному сегменті.

Нагадаємо, китайці інвестують у будівництво в Україні підприємств з виробництва картопляного крохмалю.

Новости по теме

| |