Від 300 грн за 1 кг чаю та до 800 кг меду з гектару: висорентабельна лікарська рослина, яку можна вирощувати на Півдні України

19 августа, 2019

Ось і літо майже промайнуло, скоро настане чудова пора року – осінь. Але попри красоту різнобарвних листків на деревах та таку довгоочікувану прохолоду, для організму людини восени настає справжнє випробовування. З настанням «золотої пори» в організмі людини відбуваються зміни на клітинному рівні, для того, щоб бути готовим до майбутніх зимових холодів.  Будь яка перебудова – це стрес, тому в пригоді можуть стати трав’яні чаї, які не тільки допоможуть пом’якшити осіннє навантаження, але й вилікують від багатьох хвороб. Одним з таких є Іван-чай. Це напій, що отримують зі спеціально оброблених листків Хаменерія вузьколистого. Та чи можна вирощувати цю лікувальну рослину на Півдні України?

Іван-чай має багато назв: Зніт вузьколистий, Кипрій, верба-трава, дикий льон, Epilobiumangustifolium (наукове) тощо. Цілюща рослина вміщує в собі біля 70 корисних мікроелементів (2/3 таблиці Менделєєва). Недарма чай з неї називають «той, що відсуває старість». Історія Іван-чаю починається ще з епохи німецьких лицарів, які  лікували поранення порошком приготованим з його листків, а ослаблених поїли відваром з цієї рослини. Пізніше Іван-чай став дуже популярним. В їжу споживалися всі частини рослини. Корінь має солодкуватий присмак, тому його можна їсти у сирому вигляді, до того ж варений корінь замінює картоплю. Ще коріння висушували, перемелювали на борошно та додавали у звичайне борошно. Випічка виходила не тільки смачною, а й корисною. Хліб з такої суміші не псується та не пліснявіє. З листків, коріння та молодих пагонів, що за смаком нагадують молоду капусту, готували поживний салат. Цікавим фактом є те, що Іван-чай є квітковим символом території Юкон, яка знаходиться на північному заході Канади. В англійській мові кипрій називають «fireweed», що в перекладі означає «бур’ян після пожежі». Дійсно, ця невибаглива рослина любить селитися на землях, де була пожежа. У Канаді популярні желе та чай з кипрію.

Рослина Іван-чаю є дуже гарним медоносом. З 1 гектару можна зібрати від 500 до 800 кг меду. Кипрійний мед є унікальним. В ньому багато аскорбінової кислоти, яка допомагає у зимовий період боротися з вірусами грипу та бактеріальними інфекціями. Вітаміни Р, В та С зменшують ламкість судин та покращують кровотворення. Магній та алкалоїди заспокоюють та діють як болезаспокійливі. За дослідами науковців мед володіє сильними антисептичними властивостями, тому сприяє швидкому загоєнню фурункулів, наривів та інших шкірних проблем. Недарма він є дуже популярним у косметології. За зовнішнім виглядом кипрійний мед відрізняється від звичайного. Він має більш рідку консистенцію (як рідка сметана), має зеленуватий відтінок. З часом швидко кристалізується та стає схожим на вершкове масло, що збите з цукром. Іноді в густий медовій масі можна зустріти грудки з меду, а після загущення вони можуть перетворитися на своєрідні «сніжинки».Ці характерні ознаки говорять про натуральність продукту.

Кипрій має й луб’яні властивості. Його стебла здатні давати до 15% волокна. Пряжа має приємний аромат, а тканина, що зіткана з такої пряжі здатна лікувати головний біль та ревматизм.

Вибір продуктів безпосередньо впливає на наше здоров’я. Теж саме відноситься й до напоїв. З кожним роком з’являється все більш прихильників саме трав’яних чаїв, основою яких й може стати Іван-чай. Фахівці стверджують, що для виготовлення якісного напою збирати краще тільки листки, а квіти додавати окремо у суміш для аромату. Зривати краще листки на верхній частині рослини, а листки на нижній третині не використовувати. До того, як кипрій почне цвісти, можна збирати й верхівки. Збір проводять вручну, бо механізоване збирання утруднене. Далі листки прив’ялюють. За допомогою цього процесу видаляється біля 35–40% зайвої вологи. Коли кінчики листків підсохнуть, а сам він стане м’яким – процес прив’ялювання завершено (від 12 до 48 годин в залежності від погодних умов). Це своєрідна підготовка до ферментації. Завдяки прив’ялюванню листки кипрію можна не одразу переробляти, а згодом. Далі рекомендована грануляція листків або розминання вручну, для того, щоб з них виділився сік. При розминанні вручну листки катають між долонями. Вони стають бурими та зменшуються у розмірі. При грануляції листки пропускають через м’ясорубку. Отримують зелений фарш. У скрученого листка відвар буде легший та прозоріший, він має дуже тонкий смак та аромат на відміну від гранульованого. Але гранульований дає напій однаковий за смаком та кольором. Смак має терпкий, а колір – темніший. Далі зелену масу потрібно ущільнити для зменшення надходження кисню. Ферментацію бажано не проводити у металевих ємностях. За допомогою цього процесу сік, що виділився з листків, переводить корисні речовини у водорозчинну форму. А це саме те, що необхідно для отримання смачного та корисного чаю. Після ферментації з’являється приємний фруктовий аромат. Від ферментації залежить, який чай буде отримано – зелений або чорний. Зелений чай витримується 6-12-24 годин. Чорний чай витримується 2-3-5 діб. Далі сировину потрібно висушити, краще при температурі не вище за 600оС.

На основі Іван – чаю можна виготовляти чаї з різним складом та присмаком. Це може бути чай з додаванням квіток лаванди, листків гісопу, м’яти, меліси або ферментованих листків малини. Корисним буде додавання чебрецю, липового цвіту, висушених ягід обліпихи, горобини, брусниці та шматочків грейпфруту тощо.

Іван-чай рослина не вибаглива, тому її можна вирощувати й у промислових масштабах. Єдина умова – рясний полив перші 1,5-2 місяці. В умовах Півдня України краще використовувати краплинне зрошення. Починати потрібно з невеликої ділянки та розсаджувати кипрій коренево. Деякі фахівці стверджують, що якщо сіяти насіння одразу у грунт, рослина може завмерти на багато років та не прорости одразу. А це затримка у часі та втрати вкладених коштів, не говорячи вже й про розчарування. Зате коли вже вийшло, то можна збирати врожай багато років, бо кипрій – багаторічна рослина. Для невеличкого виробництва достатньо площі у 8-10 га.

Насіння Іван-чаю

В Україні ринок чаю повністю залежить від імпорту, тому мати альтернативу імпортному чаю є достатньо перспективним напрямком для організації власного бізнесу. Оптова ціна на ферментований Іван-чай в Україні складає від 300 грн за 1 кг, зелений чай коштує від 175-200 грн за 1 кг. До того ж можна виготовляти сировину й не виготовляючи чаї, бо таку основу виробники трав’яних зборів заберуть із задоволенням, особливо, якщо вона буде відповідати всім необхідним стандартам якості. І тоді саме ваш чай може скласти серйозну конкуренцію знаменитим сортам індійського чаю.

Новости по теме

| | |