У південних регіонах України розпочався збір огірка другої сівозміни

16 августа, 2019

За інформацією аналітиків проекту EastFruit, на поточному тижні фермери південних регіонів України приступили до збирання огірків другої сівозміни, що в свою чергу негативно позначилося на цінах в даному сегменті.

В результаті, на сьогоднішній день виробники пропонують до продажу тепличний огірок за ціною 9-12 грн/кг ($0,36-0,47/кг), що в середньому на 15% дешевше, ніж на попередньому тижні. Така ситуація була зумовлена ​​поступовим збільшенням пропозиції на ринку, оскільки деякі господарства південних регіонів України розпочали реалізацію огірків другої сівозміни.

«Додатковим фактором для зниження цін став вельми стриманий попит на продукцію. Багато покупців, розраховуючи на подальше зниження цін, вважали за краще не робити великих запасів і набували продукцію невеликими партіями для поточних продажів. В умовах, що склалися продавці для активізації збуту змушені були переглянути відпускні ціни в бік зниження», – зазначають аналітики.

Так, реалізація тепличних огірків в Україні на сьогоднішній день вже ведеться в середньому на 10% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому багато гравців ринку очікують подальшого зниження цін в даному сегменті, оскільки вже з наступного тижня більшість українських тепличних комбінатів планують розпочати збір огірка другої сівозміни.

Новости по теме

|