Запорізький ОЕЗ збільшив переробку соняшнику

14 августа, 2019

Запорізький олійноекстракційний завод «Оптімусагро Трейд» у сезоні-2018/19 збільшив об’єми переробки соняшника на 50 тис. тонн, що обумовлено насамперед покращенням якості перероблюваного насіння соняшнику, а також високим попитом основних країн-імпортерів на олію та шрот в поточному сезоні. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Так, за сезон-2018/19 об’єми переробки насіння соняшнику на Запорізькому ОЕЗ склали 855 тис. тонн (на 6% перевищує показник 2017/18 МГ). Відповідно об’єми виробництва нерафінованої соняшникової олії у поточному сезоні збільшились на 8% і склали 360 тис. тонн, об’єми виробництва соняшникового шроту на 5 % перевищили аналогічний показник сезону-2017/18 і досягли 335 тис. тонн.

Варто відзначити, що станом на 10 серпня Запорізький ОЕЗ знаходиться на профілактичному ремонті обладнання, що характерно для даного періоду сезону.

Відновлення переробки планується не раніше надходження на ринок сировини нового врожаю в кількості достатній для повноцінної роботи підприємства.

Довідка:

Група компаній «Оптімус Агро» – понад 20 років спеціалізується на переробці насіння соняшнику і зберіганні с/г культур на українському аграрному ринку. Є одним із найбільших українських лідерів з виробництва соняшникової олії та шроту. До складу групи входить Запорізький олійно-екстракційний завод (далі ВП ЗОЕЗ) із потужністю переробки насіння соняшнику 2800 т/добу, мережа елеваторів із загальною ємністю зберігання зерна 1,1 млн тонн с/г культур.

Новости по теме

| | | | | |