За 7 місяців 2019 року аграрії Херсонщини витратили на оренду земельних ділянок близько 5 млн гривень

13 августа, 2019

Упродовж 7 місяців 2019 року на Херсонщині з торгів були реалізовані права оренди на 52 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа переданих в оренду земель склала близько 1,8 тис. га в 16 районах області. Про це повідомили в ГУ Держгеокадастру області.

Всього – 9 земельних ділянок загальною площею понад 149 га для ведення товарного сільгоспвиробництва і фермерського господарства, в оренду з торгів передано в Генічеському районі. За право їх оренди аграрії сплатили 275,3 тис. грн.

Однак, привабливою для сільгоспвиробників стала земля в Чаплинському районі. Загальна площа придбаних тут прав оренди на 7 земельних масивів склала понад 520 га на суму, яка перевищила 1,4 мільйона гривень.

За результатами проведених земельних аукціонів розмір орендної плати в середньому по області зріс удвічі – до 16,04% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а до місцевих бюджетів надійшло близько 5 млн. грн. орендної плати тільки за перший рік користування земельними ділянками — на 2 мільйони 448 тисяч 378,35 гривень. більше стартового розміру.

Я повідомили в головному управлінні ДФС Херсонської області, всього за сім місяців 2019 року бюджети місцевих громад Херсонщини отримали 326 млн. грн. плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Новости по теме

| | | | |