Працівники ОПЗ заявляють про спробу рейдерського захоплення

13 августа, 2019

Працівники ПАТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ) розцінюють наміри Фонду держмайна (ФДМ)  спільно з Кабінетом міністрів України призначити нового керівника підприємства як рейдерство і закликають президента України відреагувати на це. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник директора ОПЗ Микола Щуриков.

«Сьогодні, коли, після більш ніж річного простою, завод запрацював колектив Одеського припортового заводу знаходиться у передстрайковому стані і готовий їхати до Києва щоб виборювати своє майбутнє, тоді як стара влада намагається зупинити та захопити завод», – написав він.

Він повідомив, що ініціював зміну керівника ОПЗв.о. голови ФДМУ Віталій Трубаров.

«Як нам стало відомо, в.о. (голови) ФДМУ (Віталій) Трубаров, всупереч закону і здоровому глузду, спочатку намагався зупинити виробництво, а тепер організував фінальну «гастроль» і послав документи в КМУ (Кабінет міністрів України — ІФ) на зміну керівника ОПЗ. Зазначаємо, що всі ці дії є незаконними і підлягають оцінці та відповідному реагуванню правоохоронних органів, і можуть призвести до руйнування заводу», – написав Щурик.

При цьому він додав, що запуск заводу став можливим тільки після звернення до президента України Володимира Зеленського, «у якого ми просили лише одного — дати відновити виробництво з дотриманням закону й не створювати штучних перепон».

«Саме завдяки реакції на наше звернення, стало можливим врегулювати поточні проблеми, провести прозорий відбір і відновити виробництво», — констатував Щуриков.

При цьому він доклав до посту скан звернення членів трудового колективу ОПЗ, датованого 10 серпня поточного року, в якому, зокрема, закликають главу держави не допустити рейдерської зміни керівництва і подальшого рейдерського захоплення ПАТ «ОПЗ» в останні дні роботи старого Кабінету міністрів України і «народних обранців».

Також 12 серпня відбулось позачергове засідання Южненської міскої ради, за результатами якого були прийняті звернення до Президента Володимир Зеленський та Прем’єр міністра Володимира Гройсман з вимогою звільнення в.о. Фонда держмайна України В. Трубарова та проханням захистити Одеський припортовий завод від незаконних дій посадових осіб ФДМУ.

Новости по теме

| | | | | | |