Опунція – фрукт, який може стати початком прибуткового бізнесу на Півдні України

12 августа, 2019

Що жорстке та колюче зовні, але солодке та м’яке всередині? Цей фрукт відомий як Опунція, або Кактусова груша. Нещодавно й у нас в країні з’явилося багато прихильників цієї рослини, бо опунція є морозостійким сукулентом, який можна вирощувати на присадибних ділянках не хвилюючись за те, що рослина не витримає приморозків та низьких температур. Але мало кому відомо, що плоди деяких видів опунції можуть стати неймовірними ласощами, а для когось й початком прибуткового бізнесу.

Історія опунції починається з часів племен ацтеків. Ацтеки називали цей кактус «напаль», що перекладається як «фрукт». У всьому світі опунція стала відомою у 15 столітті, коли придворний лікар короля Філіпа II ФранческоЕрнандес вперше описав цю рослину.

В наш час плоди опунції, які багаті на вітамін С, дуже популярні в Мексиці (на сьогодні у Мексиці засаджено опунцією біля 56 000 гектарів), де добре почуває себе більш ніж половина всіх видів цього кактусу. На національному гербі Мексики зображений орел, який сидить на опунції та клює змію. Мексиканці дуже люблять ласувати блюдами з цієї рослини. До речі в опунції їстівні не тільки плоди, а й листки – подушечки. Листки рослин очищають та додають у салати, супи та популярне у Мексиці блюдо – тако. Плоди та сік використовують для приготування джемів, варення, сиропів. Смак стиглих плодів опунції залежить від сорту, але може бути схожим на полуницю, кавун, диню, інжир, банани та цитрусові. До їстівних видів опунції відносяться: опунція біловолоса, опунція Бергера, опунція основна, опунція Ландхеймера, опунція субулата тощо. З соку опунції виготовляють харчовий барвник. Не обійшлося й без традиційної мексиканської містики. За повір’ям опунція у домі захищає від пристріту, нападу недоброзичливців, порчі. Чаклуни будуть просто не в змозі нашкодити вашій родині.

Не менш популярною опунція є й в Центральній і Південній Америці, країнах Середземномор’я і деяких частинах Африки. В останні роки кактус поступово стає все більш популярним й в Сполучених Штатах. В Ізраїлі цей плід має назву Сабрес, що в перекладі з івриту означає «терпіння». Він росте на пагорбах, куди його висаджують спеціально, на відміну від Австралії, де було створено спеціальний Комітет по боротьбі з опунцією. Рослині так сподобався клімат Австралії, що прийшлося шукати методи боротьби з настирливою опунцією, яка розрослася на декілька мільйонів гектарів. Чим тільки не пробували позбавитися від неї – й хімічними речовинами, й вирубкою. Але встановити баланс допомогла гусениця метелика – вогнівки, яку спеціально було завезено з Аргентини. Австралійці так були вдячні метелику, що навіть встановили на честь його пам’ятник.

У зв’язку зі змінами клімату, така країна, як Італія звернула увагу на опунцію та вважає цю рослину спроможною дати «чудодійний» врожай. Її плоди можуть вживати не тільки люди, але й сільськогосподарські тварини. До того ж комахи, які живуть і харчуються плодами, дають барвники для текстилю, харчових продуктів та косметики, в той час як насіння та стебло містять велику кількість поживних речовин, вітамінів, мінералів та антиоксидантів. Плантації опунції можуть функціонувати не тільки як запас води, але й поглинати вуглекислий газ в посушливих та напівпосушливих районах. Зараз плоди опунції є важливою сільськогосподарською культурою Сицилії.

Розмножувати опунцію дуже легко. Краще за все вегетативним способом, укоріненням стеблових сегментів, які легко відділяються від рослини. Цей спосіб розмноження найкраще робити в травні для того, щоб окремі стебла змогли добре вкоренитися протягом літа. Живці вкорінюються з травня по вересень, а насіння краще висівати в березні. Перевагою насіннєвого розмноження є те, що рослина, вирощена з насіння, більш життєздатна та пристосовується до навколишніх умов. До того ж їй не потрібно переживати пересадку, звикати до нового мікроклімату. Недолік способу – слаба візуалізація появи сходів. Мінімальний час проростання насіння – один місяць. Відсоток схожості насіння опунції залежить від часу і умов їх зберігання. При розмноженні живцями важливо щоб дітки, зрізані для посадки, повністю дозріли.

Ще одна дуже важлива особливість опунції – це можливість рости на маргінальних землях. Маргінальні землі – це ті землі, на яких утруднено сільськогосподарське виробництво через грунтові, кліматичні та інші ускладнені умови. За дослідженнями вчених рослина має властивість очищувати грунти, воду та атмосферу. Опунція чудово культивується на засолених грунтах та поглинає з них селен. Італійські вчені провели оцінку різновидів опунції. Оцінка групи була зосереджена на здатності різних сортів переносити неякісні грунти у теплицях. Результати довели, що опунція росла досить добре в грунті низької якості з дуже невеликою кількістю води, може вижити в засолених та борних грунтах, залитих селеном.

Опунція також з успіхом використовується й в медицині при лікуванні діабету 2 типу, високому холестерині, ожирінні, коліті. Сік з частин листків опунції можна використовувати для надання першої допомоги при опіках, аналогічно рослині Алое Віра.

Мексиканські фермери пропонують використовувати очищену опунцію й як корм для корів, овець, свиней. Такий корм містить багато води та необхідних поживних речовин. А ось в Центральній Африці сік з листків рослини служить засобом від комарів. При поширенні на воді сік знищує личинок комарів, ефект триває до року. Липкість соку опунції може використовуватися при виготовленні гумок, свічок, як зміцнюючий агент для бавовняної тканини. Навіть у будівництві опунція знайшла своє місце – мексиканські фахівці отримують концентрат з соку рослини, який додають у будівельний розчин для міцності. Пресовані волокна рослини можуть бути використані при виготовленні паперу. Великі колючки використовуються в якості зубочисток, голок і шпильок. Можна використовувати навіть дерев’яні скелети, що залишилися після сушки м’ясистих тканин (при будівництві будинків, меблів в сільському стилі й різних дрібничок). На Мальті з опунції отримують відомий національний напій – лікер AmbrosiaBajtra 21 % vol.

Мексика є провідним виробником свіжих кактусів опунції для споживання людиною у всьому світі, засіяно 12 000 га і виробляється близько 825 000 тонн на рік. Але крім Мексики, опунцію вирощують у 26 країнах світу, причому такі країни, як Марокко та Алжир почали вирощувати рослину для отримання екстракту з насіння, який може використовуватися в косметичних та медичних цілях. На другому місці за виробництвом опунції у світі знаходяться Китай та Бразилія, які вже виробляють кактус опунції в великих масштабах. Китай направляє свою продукцію в косметичний сектор та проводить фармацевтичні дослідження. Країна має 400 гектарів кактусів в теплицях та використовує технології, щоб підвищити їх продуктивність, переробити продукт та надати йому додаткову цінність. Тим часом Бразилія є найбільшим виробником і експортером кактусів як корму для великої рогатої худоби. Країна має 600 000 га для вирощування кактусів опунції на корм, який разом з іншими елементами забезпечує щоденне виробництво молока в розмірі 1,2 млн літрів. В даний час проводять дослідження, які можуть дати можливість отримувати електроенергію та метан з кактусів.

 

На Півдні України опунцію можна вирощувати, як у закритому так й у відкритому грунті. Навіть у дикому вигляді її можна знайти в Одеській та Херсонській області. Деякі фахівці стверджують, що у закритому грунті опунція цвіте рідше, але все залежить від вірно підібраної агротехнології. Однією з основних проблем Південних регіонів є посуха, високі температури влітку та перепад температур взимку, але опунція невибаглива та буде рости в будь-яких умовах, і навіть після тривалої відсутності поливу та після в’янення стебел. До того ж, за підрахунками вчених, рослина накопичує у своїх листках – подушечках до 180 тонн води на гектар. Такої кількості достатньо для утримання, наприклад, біля 5 корів, якщо використовувати опунції в якості корму. Враховуючи дефіцит водних ресурсів, опунція може стати перспективною та популярною культурою, а також екзотичним та корисним блюдом на столах споживачів.

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

| | |