В південних та центральних прогнозують неврожай винограду

9 августа, 2019

Через неспритливі погодні умови влітку в декількох південних та центральних областях України очікуються істотні втрати врожаю винограду. Про це повідомляє ІА «Інфоіндустрія», посилаючись на учасників ринку.

Більшість виробників винограду даного регіону інформували, що в поточному сезоні вже були зафіксовані спалахи оїдіуму через спеку в першій половині липня. Дощі тільки погіршили ситуацію, що змушує аграріїв збільшити кількість фунгіцидних обробок. Крім того, відзначаються проблеми і з птахами, зокрема горобцями і дроздами.

«Поточний рік нам уже підніс чимало сюрпризів. Окрім поширення захворювань на виноградниках, в нашому регіоні в цьому сезоні вже зафіксовано понад інтенсивне розтріскування ягід, через що ми не виключаємо проблем з його подальшою реалізацією», – розповідає виробник винограду Мелітопольського району Запорізької області.

В свою чергу, профільні експерти пояснюють розтріскування ягід досить широким спектром причин: від недотримання регламенту внесення підгодівлі і добрив, до різких кліматичних змін в поточному сезоні.

Новости по теме

| | |