На Херсонщині створено оперативний штаб для підтримки посівної

4 сентября, 2017

На Херсонщині буде створено оперативний штаб з координації роботи із забезпечення проведення в області посіву озимих культур урожаю 2018 року. Про це повідомляють у Херсонській ОДА.

Директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Олександр Паливода зазначив, що станом на 15 серпня 2017 року за погодженням з районами сформовано структуру посівів озимих культур під урожай 2018 року, яка складається з 559,4 тис. га озимих зернових, них озимої пшениці — 489,7 тис. га  озимого ячменю — 67,6 тис. га, жита — 2,1 тис. га, крім того озимого ріпаку — 46,8 тис. га.

Він відмітив, що Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації має надати сільгосптоваровиробникам практичну, консультативно-методичну допомогу у вирішенні питань забезпечення насіннєвим матеріалом, пально-мастильними матеріалами, засобами захисту рослин та мінеральними добривами.

Через посушливі умови останнього періоду запаси вологи в ґрунті низькі, тому зі своєї сторони  обласне управління водних ресурсів має забезпечити подачу води на проведення вологозарядкових і сходовикликаючих поливів, а також цілодобову безперебійну роботу всієї наявної дощувальної техніки.

Новости по теме

| | |