На Запоріжчині обмолитили 99% земель під ранніми зерновими культурами

5 августа, 2019

У Запорізькій області зернові та зернобобові культури обмолочені на 917 тис. га, що становить 99% до плану, з яких зібрано 2,92 млн т зерна. Про це йдеться у повідолменні прес-служби Запорізької ОДА.

Погодні умови в період проведення польових робіт були сприятливими. На всій території області, починаючи з 15 квітня, випадали опади різної інтенсивності. Проте в окремі дні польові роботи призупинялися через локальні зливи та град.

На початку червня у дев’яти районах області зливами, градом та буревіями було пошкоджено посіви сільськогосподарських культур на загальній площі 2763 га.

Незважаючи на природні катаклізми, аграрії області зібрали гарний урожай ранніх зернових та зернобобових культур.

Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, за станом на 1 серпня в області обмолочено 917 тис. га ранніх зернових і зернобобових культур (99% до прогнозу), намолочено 2922 тис. тонн зерна нового врожаю.

Середня врожайність на сьогодні складає 31,9 центнера з одного гектара, в тому числі озимої пшениці – 34,1 ц/га, озимого ячменю – 37,6 ц/га, ярого ячменю – 21,8 ц/га, гороху – 23,6 центнера з одного гектара.

Новости по теме

| | | |