В офісі Президента говорять про відкриття земельного ринку до кінця 2019 року

31 июля, 2019

Офіс Президента України веде переговори зі Світовим банком щодо вибору моделі відкриття ринку землі. Скасування в Україні мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та запуск ринку землі планується вже в 2019 році. Про це заявив заступник керівника офісу Президента Олексій Гончарук, передає «Громадське».

«У нашій команді є розуміння, що якщо цього не зробити в цьому році, то буде досить складно», — зазначив Олексій Гончарук.

За його словами, офіс Президента наразі проводить переговори зі Світовим банком за моделлю відкриття ринку сільгоспземель в Україні. Так, згідно з найбільш радикальної моделі, скасування мораторію призведе до прискорення економічного зростання України на 3% в рік, а відповідно до найменш радикальною – на 0,5%.

«Ми шукаємо найменш болісну і найбільш ефективну модель», – підкреслює заступник керівника офісу Президента України.

Нагадаємо, раніше четвертий номер у списку партії «Слуга народу» і секретар Національної інвестиційної ради Давид Арахамія заявив, що відкритий ринок землі в Україні необхідний. Але в партії ще не знають, в якій саме формі це буде втілено в життя.

Новости по теме

| | | | |