«НІБУЛОН» отримав більше 8 млн грн страхового відшкодування від пожежі

31 июля, 2019

Компанія «НІБУЛОН» отримала страхове відшкодування у розмірі 8,3 млн грн. «Арсенал Страхування» відшкодував збитки, які компанія понесла минулого року в результаті пожежі на сушарці комплексу з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур в Житомирській області. Про це повідомляють у прес-службі страхової компанії.

Виплата компанії здійснена за договором добровільного страхування майна. Він покриває 70 об’єктів нерухомості на загальну суму $ 8 млн, а також 149 одиниць обладнання, вартістю $3 млн. Страхова премія страховика склала 40 тис. грн на рік на весь комплекс.

«За даними «Арсенал Страхування» все більше сільськогосподарських підприємств терплять фінансові збитки, як від пожеж природного і техногенного характеру, так і від інших природних катаклізмів, а їх суми обчислюються сотнями мільйонів гривень. Якщо говорити по даному випадку, то пожежі зерносушарок – нерідке явище, так як технологічний процес сушіння насіння і зерна супроводжується появою легкозаймистого пилу», – зазначила керуючий акціонер «Арсенал Страхування» Марина Авдєєва.

Згідно з повідомленням, український науково-дослідний інститут цивільного захисту представив інформацію щодо кількості пожеж в Україні за перше півріччя 2019 року. За 6 місяців кількість пожеж в Україні збільшилася на 20,9% і склало майже 46 тис. випадків. Матеріальні втрати від пожеж також зросли  – вони склали понад 5 млрд грн, що на 33% вище аналогічного періоду минулого року.

Нагадаємо, що елеватор компанії «НІБУЛОН», розташований в Житомирській області, постраждав від пожежі в минулому році. Устаткування і нерухомість, а саме сушильна установка CIMBRIA, ланцюговий транспортер і ковшовая нория, були застраховані договором добровільного страхування майна.

Новости по теме

| | |