Тепер фермери Херсонщини зможуть спілкуватись з головою ОДА через «ГуберБот»

22 июля, 2019

Під час форуму «АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН -2019» очільник області Юрій Гусєв анонсував старт пілотної платформи для прямих комунікацій з населенням під назвою «Чатбот Херсонської ОДА» або іншими словами «ГуберБот».

«Ми запускаємо чатбот для спілкування з головою облдержадміністрації. Будь-яка людина може написати повідомлення, і я його побачу. Якщо воно стосується конкретного питання, то чиновник в області на рівні районної адміністрації чи обласної адміністрації отримає завдання на нього відреагувати», – повідомив Гусєв.

Він зазначив, що чиновники в області працюють для того, щоб інвестори інвестували, люди жили щасливо, а туристи приїжджали та хотіли знову повернутись до Херсонщини. Та довіра до влади повністю зруйнована, а без неї не має жодного шансу залучати інвестиції.

«Для того щоб говорити про системне залучення інвестицій нам потрібно говорити про зміну взагалі того середовища яке є. Я на посаді чотири дні, і за цей час я отримав багато повідомлень, коли люди кажуть, що в них вимагають хабарі посадовці… У нас не має іншого шляху ніж зараз показати можливу зміну системи і підходів, і показати успішний регіональний проект в Херсонської області», – акцентував голова ХОДА.

Протягом першого місяця платформа працюватиме у тестовому режимі на Telegram за посиланням https://t.me/KhersonGuberBot. Пізніше — у Facebook.

«Ми хочемо отримати зворотній зв’язок: що ми робимо правильно, що неправильно, на що звернути увагу, що зробити, щоб життя людей стало кращим. Подібних вже підготовлених ініціатив у нас є ще достатньо багато. Усі вони спрямовані на те, щоб будувати чесні відверті прозорі комунікації з людьми», – наголосив Гусєв.

Зазначимо, за першу добу роботи «ГуберБота» було отримано 707 користувачів і 25 звернень.

Новости по теме

| | |