На АГРОПОРТІ в Херсоні було підписано Меморандум про розвиток фермерства на селі

22 июля, 2019

На Херсонщині в рамках рамках форуму «АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН — 2019» було підписано Меморандум про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією та громадською спілкою «Бізнес Інкубатор Груп.Україна» (»BIG.U») в особі директора регіонального офісу »BIG.U» в Одесі Євгена Барсукова, повідомляє АгроЮг.

Згідно з документом, сторони спільно діятимуть з метою активізації розвитку сільських територій Херсонської області, зростання економічного потенціалу, покращення якості життя і соціального захисту людей, які працюють в аграрному секторі, адаптацію дрібних сільгоспвиробників та їх господарств до актуальних ринкових умов, а також задля створення робочих місць.

«Проект пілотний, будемо працювати з територіальними громадами. Проект полягає в тому, що ми будемо розвивати підприємництво і громадянське суспільство або на базі територіальних громад або на базі районних адміністрацій», – розказує Барсуков.

Читайте також: Для розвитку малого фермерства необхідне створення дорадчих центрів, – Трофімцева.

Так, проектом «Добробут» будуть надаватись консалтингові послуги для діючих фермерів та бажаючих розпочати свою справу в селах. Крім того, було зазначено про будівництво станцій в регіонах, де буде проходити робота з фермерами на місцях з надання юридичної допомоги, консультаційних послуг експертів, розробки стратегії виходу на ринок, дизайну упаковки, рекламний супровід, допомога в сертифікації товарів. Також зазначено, що «Добробут» може виконувати роль керуючої компанії, дистриб’ютора, а також інструменту по залученню інвестицій і комунікаційного центру.

«Ми будуємо ці бізнес-інкубатори по Україні, зробили зараз в Одесі, він існує вже рік, ми консультуємо підприємців на тему залучення грошей, обліку, управління своїм підприємством. На Херсонщині, я думаю, що це не поки що не будівництво інфраструктурних станцій, а вибіркові такі консультації», – зазначає директор регіонального офісу »BIG.U» в Одесі.

Зазаначимо, проект «Добробут» розпочав діяти у 2015 році в Одеській області. Тоді він передбачав створення інфраструктурних станцій для водовідведення в населених пунктах. Та дана ініціатива не знайшла віддгуку, тому керівництво проекту переорієнтувалось на роботу з підриємцями. Даний проект вже презентовано в Одеській, Миколаївській та Київській областях.

Новости по теме

| | | | |