На Одещині аграрій виростив органічні квадратні кавуни

18 июля, 2019

В господарстві ТОВ «Дунайський аграрій» з Одещини почали вирощувати кавуни незвичної форми. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник Роман Дяжук.

ТОВ «Дунайський аграрій» розташована в Ізмаїльському районі Одеської області. Компанія спеціалізується на виробництві органічних зернових і бобових, овочів і фруктів, обробляє 2000 га органічної землі, експортує свою продукцію в країни ЄС, Канаду і США.

За словами фермера, це пробна партія квадратних органічних ягід. Попит на українському ринку на органічні кавуни «Дунайського Аграрія» дуже великий, але зараз компанія вивчає реакцію європейського ринку на цей продукт.

Овочі і ягоди різної форми вирощує також донецький фермер Валерій Подольський.

Мода на фігурні плоди прийшла до нас із Азії. В країнах Сходу найчастіше для надання оригінальної форми використовують: кабачки, гарбузи, дині, томати, інжир, груші, лимони та інші цитрусові. Лимон та лайм у формі зірочок — гарна прикраса для коктейлів. Фігурний інжир, помідор та кабачок — вишуканий декор для різних страв, сирних тарілок, м’ясної нарізки. Також там, наприклад, можна побачити грушу в формі Будди, кавун, схожий на голову Дональда Трампа, кабачок — у формі футбольного м’яча. І це, звичайно, більше елементи мистецтва.

Хоч і попит на таку продукцію в Україні поки лише формується, але ресторани і торгові мережі нею вже зацікавилися. Дизайнерські ягоди коштують значно дорожче від звичайних.

Новости по теме

| | | |