Україна продовжила заборону на імпорт російських товарів до 2021 року

16 июля, 2019

Кабінет Міністрів України (КМУ) оприлюднив постанову, згідно з яким заборона на імпорт з Росії переліку товарів триватиме до 31 грудня 2020 р Про це повідомляє прес-служба КМУ.

Заборона на імпорт певних груп товарів, який діяв до кінця поточного року, було передбачено попередньою постановою від 2015 г. «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації».

Згідно з постановою №1147 від 30 грудня 2015 року, заборона на імпорт російських товарів повинен тривати до 1 січня 2020 р проте нова постанова уряду відкладає цю дату ще на рік.

У новій постанові №605 від 5 липня, Кабмін зробив невеликі послаблення, зокрема відтермінувавши заборону на ввезення легкових автомобілів та інших моторних транспортних засобів до кінця поточного року.

Крім того, уряд дозволив ввезення товарів із переліку на суму здійсненої передоплати за них, якщо вона була виконана до набуття чинності забороною та за умови попереднього отримання Держфіскальною службою документального підтвердження здійснення такої передоплати від банку за зверненням української компанії. Кабмін також надав ДФС право здійснювати перевірку країни походження товарів, якщо вона не передбачена в пунктах пропуску через кордон.

Новости по теме

| | | |