Від «Маленької Голландії» до Провансу: історія успіху маленького господарства на Херсонщині

15 июля, 2019

Півтори години в дорозі від Херсона – і ти в Любимівці. Здається, звичайне село, але саме тут можна знайти унікальне в Україні господарство «Шафран Любимівський», яке орієнтується не лише на вирощування корисних рослин, але і створює красу, милуватися якою можуть усі охочі, тим самим розвиваючи туризм у місцевій громаді.

Колись Олег Демченко та Віталій Шакало займались досить звичною для Херсонщини справою – овочівництвом: вирощували цибулю, помідори, полуницю і т.д.

«У нас було декілька великих теплиць, але постійно були певні проблеми. Так, строк реалізації полуниці у нас був близько 6 годин, якщо ми не встигли за цей час її реалізувати, у нас починались певні проблеми. По овочам – це була велика лотерея. Одного року можна було продати ту саму цибулю більш ніж за долар, а наступного року навіть не повернути свої кошти», – розказує засновник ФГ «Шафран Любимівський» Віталій Шакало.

Віталій Шакало та Олег Демченко

Тоді фермери почали шукати інші альтернативні культури і віднайшли для себе крокус сатівус, іншими словами шафран – найдорожчу в світі спецію.

«Першого року ми боялися, були великі ризики. Тому ми висадили перших 5 соток – 50% в закритому ґрунті в теплицях, 50% у відкритому ґрунті на вулиці. Голландець, який привозив нам посадковий матеріал, сказав, що ми не зможемо самі розмножувати посадковий матеріал, його потрібно тільки закуповувати у них в країні. І це викликало у нас певний азарт для того, щоб розробити свою технологію для розмноження. Так ми почали розмножувати цю культуру, і вже майже за два роки ми за допомогою свого посадкового матеріалу вийшли на площу близько 1 га», – згадує Шакало.

Поле відпочиває в очікуванні осені

Варто зазначити, що господарство співпрацює з Національним Харківським фармацевтичним університетом (НФаУ). В НФаУ були проведені експерименти – було зроблено витяжку з любимівського шафрану, яка блокує ракові клітини. А саме такі види раку, як рак молочної залози, і рак шкіри. Експерименти досі продовжуються.

«Харківський фармацевтичний університет почав співпрацю з Литовським інститутом раку. І Литовський інститут раку підтвердив, що витяжка саме з нашого шафрану допомогла вилікувати рак шкіри та рак молочної залози. Зараз в Литовському інституті раку проводяться ще близько 20 досліджень з приводу онкології», – розказує Олег Демченко.

Читайте також: Господарство з Херсонщини розробило власний алкогольний напій – «Шафранівка»

Далі у фермерів виникла ідея з вирощуванням аспарагусу. Хоч культура ще не досить популярна в Україні, але високорентабельна. Оскільки 90% спаржі імпортується, ніша на вітчизняному ринку не зайнята.

«Це також дуже цікава культура. По-перше, вона багаторічна, а по-друге, не потребує великих внесень хімії. Коли ми займалися полуницею, цибулею, кабачками, петрушкою – їх вирощувати без хімії було неможливо. Якщо вирощувати овочі без хімії, їх собівартість збільшується в 10 раз. Поки що наше населення не в змозі купувати органічно чисті продукти. А шафран і спаржа – це як раз ці дві культури, в яких внесення різних хімікатів мінімальне. На сьогоднішній день по спаржі ми навіть перейшли на все органічне. Тобто це лінійки препаратів органік», – зазначає засновник фермерського господарства.

Зараз площа під спаржею займає один гектар, але рослин висаджено як на 0,7 га. У господарстві зазначають, що врожай у них дуже добрий, навіть на 50-60% більший, ніж у сусіднього господарства. Фермери запевняють, що це все завдяки тому, що вони вкладають всю душу в свою справу, а рослини це відчувають і дають свою віддачу.

Читайте також: ФГ «Шафран Любимівський» планує збільшити площі під аспарагусом у 10-12 разів

Наступною культурою у господарстві були тюльпани. Здавалось би, нащо господарству вирощувати квіти. Та справа у внутрішньому голосі, в інтуїції. Не дарма кажуть в народі, колись варто просто зупинитись та послухати свого серця. Так фермери і зробили.

«Коли ми приїхали за черговою партією цибулинок шафрану, я помітив, що у них відбувалось відвантаження тюльпанів, і клієнт частину посадкового матеріалу забракував, оскільки вони були не найкращої якості. Так як ми вже скупилися на значну суму, ми попросили голландців подарувати нам цей посадковий матеріал, який вже поганої якості. Ми не знали навіщо він нам, адже роботи було вдосталь і так, але просто було бажання. Голландці спершу відмовили нам, але через місяць зателефонували та запропонували його все ж таки забрати. Ми привезли посадковий матеріал та висадили. І взимку ця фотографія потрапила у Фейсбук, ми її виставили у себе на своїй сторінці. Буквально за одну ніч ми отримали більше 680 перепостів і за тиждень близько 4 тисяч людей виявили бажання потрапити до нас на ділянку», – розказує Шакало.

Якщо в перший рік після висадки тюльпанів люди приходили безкоштовно, то на наступний рік відвідувачі самі запропонували платити за вхід для того, щоб «Маленька Голандія» на Херсонщині розвивалась. Зрештою, так і започаткувався туристичний куточок у звичайнісінькому селі Любимівка.

«В результаті, в минулому році у нас тюльпани дуже гарно зацвіти, прийшло дуже багато людей. Офіційно у нас купили квитки близько 12 тисяч людей, також у нас було дуже багато пільгових квитків. А для жителів нашої місцевої ОТГ вхід був безкоштовний. За нашими приблизними підрахунками минулого року відвідало близько 30 тисяч людей. Цього року ми розширили наші площі. Так, якщо у 2018 році у нас було два сорти тюльпанів на 35 сотих землі, то вже у 2019 році у нас було шість сортів, також було багато сортів нарцисів, алліума на площі близько 2 га», – зазначає голова ФГ.

На квіткове поле з’їжджались люди з різних куточків України, і не тільки. Така велика зацікавленість відвідувачів до рослин спонукала фермерів висадити ще й лілію, шавлію лікарську та лаванду, тим самим збільшивши сезон цвітіння поля.

«Маленькою Голландією» нас уже назвали, а за допомогою лаванди можуть також назвати і «Маленькою Францією» або ж куточком Провансу на Херсонщині», – мріє Демченко.

Шавлія лікарська

Лаванда

Всього у господарстві висаджено 2 га тюльпанів із нарцисами, 0,3 га лілії, 1 га спаржі, 0,25 га лаванди та 0,25 га шавлії.

«На сьогоднішній день ми поки не маємо змогу увесь рік без зупинки приймати гостей, але я думаю десь за два роки ми до цього дійдемо», – сподівається Шакало.

Лілії

У господарства є амбітні плани побудувати теплиці із квітами, де всі охочі могли б приходити навіть взимку та милуватися красою цвітіння квітів.

«Ми раніше займалися теплицями. Зараз є ідея відновити теплиці, але для того, щоб вирощувати квіти взимку на квіткові магазини. Вже голландці нам підібрали різні сорти цікавих квітів, які можна вирощувати в теплицях, в горщиках. Це буде теплиця площею 200 кв. м з квітучими квітами Але на це також необхідні час та кошти, та головне ідея», – ділиться планами голова господарства.

Також в господарстві хотіли б запровадити переробку.

«Тюльпан, лілія та лаванда – з усіх квітів цих рослин можна отримати ефірні масла, але для цього потрібна переробка. Або, наприклад, організувати зріз тюльпанів, лаванди чи лілій, та для цього нам необхідна допомога в реалізації цих квітів», – каже Демченко.

В найближчих планах господарства збільшити площу під лілією та лавандою. А також закласти поле з павловнією.

«Можливо навіть в серпні цього року десь близько 100 дерев посадимо. Плани на більше, але 100 дерев обов’язково посадимо», – розказує Демченко.

Ще господарство хоче збудувати готель для своїх відвідувачів. Щоб усі бажаючі змогли б не тільки приїхати, але і залишитися на ніч.

«У нас є недобудований двохповерховий будинок в 5-ти хвилинах від поля. Це наш власний будинок, який ми хочемо переробити на готель, там зробити та облагородити територію, може міні-гольф, басейн там буде для туристів. Це в залежності від того, скільки ми заробимо грошей або може грант виграємо, або інвестор зайде. Але ми плануємо розвивати галузь в туристичному напрямку. Тим більше, це для громади буде дуже корисно», – каже Демченко.

До речі, подейкують, що всі туристичні маршрути в Україні сходяться саме неподалік Любимівки. Напевно, так воно і є. А поки, усі бажаючі можуть приїжджати на господарство та милуватися красою природи.

Новости по теме

| | | | | | | | | |