«Нібулон» збільшив вантажоперевезення по воді до 3,5 млн тонн

12 июля, 2019

Компанія «НІБУЛОН» в 2018/19 МР збільшила транспортування різних вантажів внутрішніми водними шляхами в порівнянні попереднім сезеоном на 40% – до понад 3,5 млн т. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Всього з початку роботи судноплавної компанії холдингу (у 2009 р) за станом на 1 липня 2019 р внутрішніми водними шляхами транспортовано 14,9 млн т вантажів, що дозволило розвантажити автомагістралі на 621 тис. вантажівок. У числі вантажів, які компанія активно перевозить власним флотом – зерно, метал, вугілля, добрива, будівельні матеріали, баштанні культури (кавуни, дині), великогабаритні вантажі.

З початку діяльності судноплавної компанії в 2009 році за роботу водного транспорту компанія сплатила близько 370 млн грн податків і зборів.

«У тому числі – понад 184 млн грн акцизного податку на дизельне паливо (використане тільки водним транспортом), більш 43 млн грн – рентної плати за користування водними ресурсами, близько 27 млн ​​грн – портових зборів, близько 13 млн грн – за проходження суден шлюзами Дніпровського каскаду, 2,6 млн грн – витрати на радіочастотний моніторинг і рентна плата за використання РЧР, понад 5 млн грн – за послуги Регістра судноплавства України, а також 94 млн грн єдиного соціального внеску. Таким чином, за кожну тонну перевезеного водним транспортом вантажу ми платимо 25 грн в якості податків і зборів», – зазначають у прес-службі.

Компанія планує в 2019/20 МР роках збільшити вантажоперевезення внутрішніми водними шляхами до 4 млн т.

Новости по теме

|