Гнідавський цукровий завод почне виробництво екологічно чистого продукту

31 августа, 2017

На початку серпня до керівництва Гнідавського цукрового заводу звернулося підприємство «РІТЕРБІОАГРО» – сільськогосподарське підприємство з 100% німецькими інвестиціями, яке вже п’ять років вирощує продукцію тільки для європейського ринку, повідомляється на офіційному сайті заводу.

Воно включає в себе вирощування продукції без добрив, засобів захисту. При цьому не протруюється зерно, насіння і т.д. В загалом, підприємство орієнтоване на виробництво екологічно чистого продукту і саме така продукція користується великим попитом закордоном.

Вже сьогодні цукровий буряк, вирощений вищезгаданим підприємством буде перероблятися на Гнідавському цукровому заводі. Попередньо був укладений відповідний договір. Звичайно врожайність буряка в рази менша, однак цукор, який буде отриманий з такого буряка в Європі буде коштувати не 350 євро, а 1300 євро.

Цього року це п’ятдесят гектарів площі екологічно чистого цукрового буряка, наступного року посіви планують збільшити до триста гектарів, а ще через рік до 500 гектарів. Переробляти екологічно чистий продукт власники довірили саме Гнідавському цукровому заводу. До речі це буде перший завод в Україні, який виготовить екологічно чистий продукт.

Новости по теме

| | |