На Миколаївщині райдержадміністрація звернулася до правохоронців через демонтаж зрошувальної системи

11 июля, 2019

Як раніше повідомлялося, у Снігурівському районі в селі Кобзарці невідомі незаконно демонтують зрошувальну систему. Тоді депутат облради Юрій Кормишкін звернувся до новообраного голови Снігурівської ОТГ Леоніда Голоблі з вимогою негайно розібратися в ситуації. Повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Втім, навіть через декілька днів ніякої реакції новообраного керівництва Снігурівської громади так і не послідувало. Через це жителі району обурилися, чому голова ОТГ ігнорує доволі серйозну проблему.

Замість реакції на незаконні дії на території громади, у Голоблі заявили, що на теперішній час його повноваження, як міського голови, не розповсюджуються на територію Кобзарцівської сільської ради, оскільки рішення  відповідної територіальної виборчої комісії не оголошене на сесії міської ради, як це передбачено ч. 2 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

В той же час у Снігурівській райдержадміністрації пояснили, що з моменту створення ОТГ виконавча вертикаль фактично втрачає повноваження.

«І це дуже правильно. Правильно віддати повноваження розпорядження коштами, як розвивати район, територію і т.д. тим, кого на місці оберуть люди, кому найбільше довіряють», – зазначають у РДА.

Також у РДА зазначили, що вже 10 липня звернулися до правоохоронних органів з метою вжиття заходів щодо недопущення демонтажу зрошувальної системи.

«Але якщо для когось так принципово важливо набути офіційних повноважень для того, щоб взяти на себе відповідальність за збереження комунального майна, то гаразд. Райдержадміністрація 10 липня 2019 року вже звернулася до поліції, Служби безпеки України та інших правоохоронних органів, з метою вжиття заходів щодо недопущення демонтажу зрошувальної системи. Тому що, поки дехто буде чекати повноважень, ще дехто встигне розкрасти те, за що потім декому прийдеться відповідати», – йдеться у повідомленні.

Новости по теме

| | | | |