На Херсонщині намолотили 1,5 млн тонн зернових

9 июля, 2019

Станом на 9 липня в Херсонській області зібрано майже 1,5 млн тонн зернових (озима пшениця, озимий та ярий ячмінь). Всього скошено 70% площ від завдання. Про це повідомили у Департаменті агропромислового розвитку ХОДА.

Озимої пшениці намолочено 1 млн тонн із середньої врожайністю 33,7 ц/га.

«Збирання озимого ячменю майже завершено, близький до завершення озимий ріпак. Збирання ранніх зернових орієнтовно триватиме до кінця другої декади липня», – йдеться в повідомленні.

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Андрій Неделько зазначив, що за даними районів, сільськогосподарські підприємства достатньо забезпечені збиральною технікою – в області працює 2900 комбайнів, додатково залучено 300 комбайнів з інших регіонів.  Неделько наголосив, що у випадку потреби аграріїв в збиральній техніці вони мають можливість залучити її з інших районів або регіонів – для додаткової інформації можна звертатися в Департамент або районні сільгоспуправління.

«Опади, що локально пройшли по території області, уповільнили темпи збиральної кампанії лише в окремих господарствах. Проте в цілому по області жнива проходять успішно та за графіком», – додають у Департаменті.

Нагадаємо, станом на 8 липня в усіх областях України аграрії приступили до збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Так, намолочено 11,3 млн тонн зерна нового врожаю з площі 3,4 млн га або 35% до прогнозу. На полях Миколаївщини зібрано другий мільйон тонн зерна.

Новости по теме

| | | |