В АМПУ готові передати в оренду понад 180 об’єктів нерухомого майна

8 июля, 2019

Адміністрація морських портів України готова передати в оренду понад 180 об’єктів нерухомого майна, що наразі не використовуються державним підприємством та можуть бути залучені в підприємницьку діяльність. Усі вони знаходяться в містах розташування філій АМПУ – у Бердянську, Білгород-Дністровську, Миколаєві, Києві, Ізмаїлі, Чорноморську, Маріуполі, Одесі, Рені, Скадовську, Херсоні та Южному. Про це йдеться у повідомленні прес-служби АМПУ.

Об’єкти нерухомості, що пропонуються в оренду, умовно можна розподілити на дві категорії. Перша безпосередньо пов’язана з роботою портів. Зокрема, причали, складські приміщення, виробничо-завантажувальні комплекси та ін. Потенційні орендарі цього майна повинні будуть зберегти цільове призначення використання об’єктів.

Друга категорія включає майно, яке може бути використане для розвитку підприємницької діяльності. Наприклад, розміщення офісів комерційних та бюджетних підприємств, закладів харчування, автостоянок, магазинів, зокрема й формату д’ютіфрі. Невеликі площі, що пропонуються потенційним орендарям, можуть стати у нагоді для розміщення банкоматів або вендінгових автоматів, мережевого обладнання мобільних операторів, рекламних конструкцій.

Передача в оренду майна має на меті підвищення ефективності використання майна ДП «АМПУ», яке не задіяно у виробничій діяльності підприємства. Прозорість вибору орендаря та розробки умов буде забезпечувати Фонд державного майна України.

Детальну інформацію про доступні для оренди об’єкти нерухомості дивіться тут. За посиланням до вашої уваги дані щодо місцезнаходження, площі та характеристики об’єктів. Зокрема, наявність комунікацій, ремонту, кількість поверхів та встановлене обладнання. А також пропозиції щодо можливого використання запропонованих приміщень та об’єктів.

Новости по теме

| |